Pomoć Banovini

Ovih dana svjedočili smo strašnom potresu koji je zadesio Banovinu. Nismo mogli samo pasivno promatrati vijesti u medijima nego smo odlučili na skroman način pomoći i olakšati teške trenutke stanovništvu koje je pogođeno potresom.

Članovi našeg društva pokrenuli su akciju prikupljanja pomoći za unesrećene, a u tome su im se pridružile i sve udruge koje djeluju u mjestu; KUD Vrhovje župe Dubranec, Društvo naša djeca Dragonožec, Nogometni klub Mladost Dragonožec i Mjesni odbor Dragonožec. U kontaktu s kolegama iz DVD Gora, prikupili smo namjenska sredstva za koja su im trenutno najpotrebnija. U subotu, 16.01.2021. sve prikupljeno smo osobno dostavili u Petrinju, Goru, Pecke i Letovanić. Svim mještanima Dragonošca koji su sudjelovali u akciji od srca zahvaljujemo, te prenosimo pozdrave i zahvale svih stanovnika Banovine koje smo obišli.

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )