Prva vatrogasna skupština za djecu i mlade DVD-a Dragonožec

IMG-20180304-WA0064Obzirom da društvo ima 68 članova djece i mladeži, Upravni odbor smatrao je da bi bilo dobro pobliže djecu i mlade upoznati s mogućnostima koje im se nude u DVD-u Dragonožec. Tako je  4. ožujka 2018. održana  prva vatrogasna skupština djece i mladih našeg Društva. Najmlađi članovi našega Društva, u pratnji roditelja, upoznati su s poviješću, načinom vođenja, djelovanjem Društva te voditeljima. Također im je predstavljen i kalendar natjecanja na kojima mogu sudjelovati.

Pripreme za KVIZ natjecanje održavat će se svake nedjelje počevši od 11.04. 2017. u 17 h u Domu kulture, a na uskrsnim praznicima pripreme će se održavati utorkom, petkom i nedjeljom. Mladima je podijeljena monografija društva koja je izdana povodom 60. obljetnice društva, a druženje se nastavilo uz prigodan domjenak.

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google+ račun. Odjava /  Izmijeni )