Združena vježba “Lipnica 2017”

IMG_20171022_101910

U suradnji s DVD-om Lipnica, te uz sudjelovanje susjednih društava DVD Kupinečki Kraljevec, Horvati i Trpuci, 22.10.2017. održana je združena vježba „Lipnica 2017.“

U izradi taktičkog zadatka sudjelovali su Tihomir Kovačić, zapovjednik DVD-a Lipnica, te Goran Cvijanović, zapovjednik DVD-a Dragonožec. Vježba se fokusirala na gašenje stambenog objekta i evakuaciju osoba iz objekta.

Dobrovoljna vatrogasna društva ovom su vježbom bila u mogućnosti uvježbavanja rada s armaturama za gašenje s vodom i korištenje vatrogasnih aparata za zaštitu dišnih organa.

Ovom zajedničkom vježbom dobrovoljna vatrogasna društva pokazala su međusobnu suradnju, uvježbanost i taktiku za buduće intervencije, a lokalno stanovništvo su osvijestili o prevenciji i opasnostima u slučaju požara.

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava / Izmijeni )

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava / Izmijeni )

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava / Izmijeni )

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google+ račun. Odjava / Izmijeni )