63. redovna izvještajna i izborna skupština DVD-a Dragonožec

dscf2095U subotu, 4. veljače 2017. godine, održana je 63. redovna izvještajna i izborna skupština DVD-a Dragonožec.

Razriješeni su svi članovi dosadašnjih tijela upravljanja DVD Dragonožec; Upravnog odbora, Nadzornog odbora, Stegovne komisije, Zapovjedništva, predsjednika, dopredsjednika, tajnika, zapovjednika i dozapovjednika. Zatim su izabrani novi članovi upravljačkih tijela DVD-a, a ponovno su na četverogodišnji mandat izabrani predsjednik Stjepan Cerovski, dopredsjednik Ivan Đurak, zapovjednik Goran Cvijanović i dozapovjednik Hrvoje Kolarić. Na Skupštini su dodijeljena Odlikovanja vatrogasnoj mladeži te Vatrogasne spomenice za 10 i 20 godina, a počasnim članovima društva proglašeni su Janko Horvat i Mladen Hrgović.

Na Skupštinu se odazvao velik broj prijateljskih Društava na čemu im zahvaljujemo.

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava / Izmijeni )

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava / Izmijeni )

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava / Izmijeni )

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google+ račun. Odjava / Izmijeni )